×

قوانین و مقررات

قوانین آموزش :
فراگیرگرامي ضمن ابراز خرسندی از حضور شما در این مجتمع آموزشي ،خواهشمند است نکات زیر را که مطابق با آیین نامه سازمان فني وحرفه ای و این مجتمع مي باشد، با دقت مطالعه نموده، و در صورت هر گونه ابهام قبل از شروع کلاس آن را با واحد آموزش در میان گذاشته تا موسسه نسبت به توضیح آن اقدام نماید.
1. فراگیر موظف است نهایتاَ تاجلسه دوم دوره آموزشی، مدارک خود را به طور کامل تکمیل و شهریه دوره را تسویه نماید. در غیر اینصورت واحد آموزش اختیار دارد که از ادامه دوره کارآموزخودداری نماید.
2.پس از ثبت نام وتحویل مدارک ، در صورت عدم تمایل به شرکت دردوره باید انصراف خود راقبل از شروع دوره به آموزشگاه اعلام نماید درغیر اینصورت به هیچ عنوان هزینه دوره مسترد نخواهد شد زیرا هر دوره آموزشی با توجه به رسیدن کارآموز به حد نصاب تشکیل می شود و براساس افراد ثبت نام شده برنامه ریزی می شود.
3.رعایت شئونات اسلامی در آموزشگاه ومحیط موسسه الزامی می باشد.
4.به همراه داشتن کارت ورود به آموزشگاه در تمام جلسات الزامی است .
5.امضاء دفتر حضور و غیاب در تمام جلساتی که کارآموز حضور داشته الزامی می باشد در صورت عدم امضاء ، غیبت برای وی منظور می گردد.
6.کارآموزان ازآوردن اطفال به داخل آموزشگاه جدا خودداری کنند درغیراینصورت از پذیرش آنان معذوریم.
7.فراگیر باید راس ساعت مقرر شده در کلاس آموزشی حضور بهم رساند.
8.سه جلسه غیبت و یا بیشتر به منزله انصراف فراگیر تلقی میشود وآموزشگاه به هیچ عنوان مسئولیتی در قبال شرکت در آزمون پایان دوره فنی و حرفه ای وی برعهده نخواهد گرفت ، همچنین درخواست مرورجلسات غیبت شده غیر مجاز میباشد.
9.در صورت خرابی سیستم رایانه آموزشگاه ، چنانچه فراگیرموفق به انجام کار عملی نباشد می بایست بلافاصله موضوع را با مسئول آموزشگاه در میان گذاشته تا نسبت به رفع خرابی آن اقدام شود درغیر اینصورت شکایت و گله مندی وی بی اهمیت خواهد بود.
10.قبل از شروع هر دوره سیستم های رایانه از طرف تیم فنی آموزشگاه بررسی ورفع اشکال می شود و کارآموز موظف است درطول دوره نسبت به حفظ آن کوشا باشد

11-کارآموز هر گونه اطلاعاتی که در مورد دوره آموزشی خود می خواهد حاصل کند می بایست قبل از شروع دوره کسب کند ومسئولین آموزشگاه موظف به دادن پاسخ به سوالات کارآموز می باشند وبعد از تشکیل دوره اظهار بی اطلاعی در مورد محتویات دوره از طرف فراگیرغیر موجه می باشد .

12-کارآموز می بایست حتما قبل از شروع کلاس موارد نصب شده بر روی برد اعلانات را مطالعه نماید .
13-در صورت عدم ادامه کلاس ازطرف کارآموز به هردلیلی و یا جابجایی کلاس دروسط دوره ، برای ادامه دوره،مجددا باید ثبت نام و شهریه کامل پرداخت گردد.
14-پر کردن قرارداد کارآموزی اجباری است.
15-امضاء دفتر حضور و غیاب الزامی می باشد. هرگونه انتقاد و پیشنهاد خود را از طریق سایت اینترنتیWWW.TADBIRINST.IRدر میان بگذارید. کلیه اطلاعات دوره ها و تقویم آموزشی را از طریق سایت فوق دریافت نمایید.
شهریه:
هزینه دوره آموزشی مطابق با نرخ نامه سازمان فنی و حرفه ای می باشد که این نرخ نامه در برد اعلانات نصب گردیده است و در بروشورهای آموزشی ثبت گردیده است.( دوره های تخصصی با تعداد نفرات کم ، قیمت متفاوت است)
همچنین مبالغ ذیل علاوه بر شهریه دریافت می گردد:
1.مبلغ2000 تومان کارت ثبت نام به حساب فنی و حرفه ای
2.مبلغ18/000تومان هزینه آزمون به حساب فنی وحرفه ای
3.مبلغ3000 تومان بابت هزینه گواهینامه به حساب فنی وحرفه ای
4.هزینه جزوات آموزشی (رنگی) مبلغ 40/000تومان ( درصورت تمایل)
5.هزینهDVDآزمون و آموزش شامل تست آزمون کتبی—عملی همراه با لغات انگلیسی و کلیدهای میانبر 10/000تومان( در صورت تمایل)
6.هزینه های اعلام شده مربوط به کلاسهای عمومی و با تعداد نفرات بالای10نفر می باشد و در خصوص دوره های تخصصی و با تعداد نفرات کمتر این قیمت افزایش می یابد.
7.پس از پرداخت مبلغ ، شهریه دوره استرداد نمی گردد
در صورت هر گونه سوال با تلفن های اعلام شده تماس حاصل فرمایید.
09177610623-33666014