×
خانه » دوره ها » معرفی دوره مدیریت مالی دفاتر بیمه
05 ژوئن 2020

معرفی دوره مدیریت مالی دفاتر بیمه

مدیریت مالی دفاتر بیمه

معرفی:

شما پس از شرکت در این دوره می‌توانید با روش‌هایی که آموزش می‌بینید بین درآمدها و هزینه‌هایتان هماهنگی مؤثری ایجاد نمایید؛ همچنین با یادگیری و بکار بستن مطالب دوره دیگر نگران هزینه‌ها و دخل‌وخرج زندگی‌تان نخواهید بود و بر افزایش فروش و توسعه کارتان متمرکز می‌شوید.

پس از پایان این دوره شما یک نرم افزار حسابداری شخصی دارید که خودتان نوشتید (البته با کمک استاد) و کار با آن بسیار ساده است حتی منشی شما میتواند به راحتی با آن کار کند.

ازاین به بعد شما میتوانید برای برنامه ریزی کارهایتان بطور دقیق از میزان فروشتان در هر رشته ای که مدنظرتان است مطلع شوید و همچنین در لحظه از آمار کارمزد خودتان و بازاریابانتان باخبر شوید تا بتوانید تصمیمات مهم خود را با اطلاعات درست بگیرید…

مخاطبان:

نمایندگان اصلی صنعت بیمه و بیمه عمر

 

رزومه مدرس:

جناب آقای حاتم شیرازی

جناب آقای ایزدی

سرفصل دوره:

  • هماهنگی دخل با خرج در دفاتر بیمه.
  • مدیریت هزینه‌ها به سمت رشد کسب‌وکار در جهت فروش باکیفیت.
  • پاک‌سازی ذهن و دور شدن مشغله‌های مالی در زمان مذاکره فروش.
  • ایجاد پس‌انداز مولد و پویا در جهت رشد درآمد.
  • ایجاد رفاه اجتماعی و رشد ثروت.
  • انجام کل فرایند حسابداری دفتر بصورت کاملا ساده سازی شده فقط با چند کارتابل و یک فایل اکسل که خودتان نوشتید.
  • یادگیری روش‌های خلق و ایجاد پس‌انداز مولد (پس انداز مولد پس اندازی است که برای شما درآمد زایی داشته باشد، مانند بورس و ارزهای دیجیتال)

 

 

 

 

مجتمع آموزشی تدبیر

بابیش از 15 سال در زمینه آموزش در زمینه فناوری اطلاعات، حسابداری و اموراداری و ... فعالیت دارد. با برخورداری از تلاشی همگانی و شوقی سرشار، ریشه دار و استوار، نمایانگر چشم اندازی پیشرو در آموزش است. حاصل ثابت قدمی مدیران این مجتمع در دستیابی به چشم اندازها و اهداف هم سو در رفع نیاز آموزش های علمی و مهارتی استان، مجموعه ای است بالغ بر 10 دپارتمان، بیش از 15 کارگاه و امکانات مطلوب آموزش از جمله: بوفه، کتابخانه، مهمانسرا و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *